2026 m. balandžio 2–rugsėjo 30 d. Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje eksponuojamos Maironio lietuvių literatūros muziejaus kilnojamosios parodos
2026 m. balandžio 2–rugsėjo 30 d. Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje eksponuojamos Maironio lietuvių literatūros muziejaus kilnojamosios parodos
2026 04 03
Kviečiame į ypatingas parodas!
Gražus bendradarbiavimas su Maironio lietuvių literatūros muziejumi ir išskirtinė Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinės-etnografinės sodybos erdvė kviečia leistis į įkvepiančią pažintį su rašytojais.
Iki balandžio 30 d. – paroda apie rašytojų vaikystę: pažintis su kūrėjais dar prieš jiems tampant žinomais.
Iki rugsėjo 30 d. – paroda „Tu ir aš: rašytojai ir jų augintiniai“.
Laukiame Jūsų
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.